Regulamin

Jak kupować

w naszym sklepie internetowym

Kupowanie w sklepie internetowym SŁODKA POCZTA – CUKIERNIA KINGA – jest bardzo proste i składa się z trzech kroków:

 1. Wybierz interesujący Cię produkt określając:
  NUMER KATALOGOWY, WIELKOŚĆ, SMAK, NAPIS, KOLOR , MIEJSCE ODBIORU/DOSTAWY, TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA.
 2. Zamówienie będzie przetwarzane i uznane za wiążące od momentu jego potwierdzenia. Cukiernia przesyła pocztą elektroniczną potwierdzenie przyjęcia zamówienia ze wszystkimi jego szczegółami.
 3. Wplata zaliczki przez zamawiającego. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości skontaktuj się mailowo lub telefonicznie. Kwota zaliczki wynosi:
  • 100 zł w przypadku tortów standardowych
  • 150 zł w przypadku tortów specjalnych

…To proste

Dane do przelewu:
Cukiernia KINGA  POSKROBKO i wspólnicy sp.j.
ul. Mieszka I-14/1a, 15-054 Białystok
Nr Rachunku Bankowego: 31 1020 1332 0000 1102 0029 6020
Nazwa banku: PKO BP
Tytułem: ”data odbioru, nazwa tortu”

Lub za pomocą PayPal
Podając hasło: zamowienia@cukierniakinga.pl

Regulamin sklepu

I. INFORMACJE O SKLEPIE

Sklep SŁODKA POCZTA -Cukierni Kinga- umieszczony pod domeną www.cukierniakinga.pl prowadzony jest przez Cukiernia KINGA

Adres prawny firmy:
15-054 Białystok,ul. Mieszka I-14/1a
NIP:542-020-46-28,
tel./fax. 857321037
e-mail: biuro@cukierniakinga.pl

II. REGULAMIN ZAKUPÓW

A. SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

 1.  Sklep internetowy SŁODKA POCZTA cukierniakinga.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet, potwierdzonych zamówień telefonicznych lub pocztą elektroniczną.
 2. Wszystkie wypełnione zamówienia składane w cukierni internetowej są prawnie obowiązujące. Zamówienie będzie przetwarzane i uznane za wiążące od momentu jego potwierdzenia. Cukiernia przesyła pocztą elektroniczną potwierdzenie przyjęcia zamówienia ze wszystkimi jego szczegółami.
 3. Minimalne zamówienie w naszej cukierni wynosi 50 zł.
 4. Zamówienia składane telefonicznie, lub osobiście są uważane za wiążące.
 5. W razie potrzeby, Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Państwu, dokonać zmian w zamówieniu. Zmiany w zamówieniu można wprowadzać w ciągu 60 minut po jego złożeniu lub na co najmniej 48 godzin przed określonym terminem dostawy. Anulowanie lub zmiany mogą być dokonywane telefonicznie lub przez email. Prosimy o przygotowanie numeru zamówienia i podanie go w momencie wprowadzania zmian.
 6. Zamówienia przyjmowane są 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny za pośrednictwem Internetu: www.cukierniakinga.pl

B FORMY PŁATNOŚCI

 1. Wszystkie zamówienia rozliczane są w PLN. Jakiekolwiek zwroty będą dokonywane w tej samej walucie.
 2. Płatność za dokonywane zakupy może być uiszczona w formie:
  • przy odbiorze osobistym w sklepach firmowych Cukierni Kinga – należność pobiera jest przez osobę upoważnioną, będącą pracownikiem Cukierni Kinga
  • przy dostawie transportem firmowym – należność pobiera kurier firmowy Cukierni Kinga upoważniony do doręczenia zamówienia,
  • przy odbiorze osobistym i przy wysyłce pocztowej – płatności przelewem bankowym na rachunek bankowy Cukiernia Kinga , 15-054 Białystok ul.Mieszka I-14/1a PKO BP 31 1020 1332 0000 1102 0029 6020.
  • płatność za pomocą systemu PayPal podając hasło: zamowienia@cukierniakinga.pl
 3. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon fiskalny. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Paragon lub faktura załączane są do przesyłki. Wyjątek stanowią zamówienia w której osoba Odbiorcy jest inna od osoby Zamawiającego – pocztylion tortowy.

C. REALIZACJA ZAMÓWIENIA

 1.  Rozpoczęcie realizacji zamówień następuje we wszystkie dni robocze oraz soboty:
  • przy płatności gotówką lub odbiorze towaru za pobraniem dla zamówień złożonych przez Internetpo potwierdzeniu zamówienia poprzez pocztę elektroniczną w terminie wskazanym przez Zamawiającego. Zamówienia niepotwierdzone przez Zamawiającego via email nie będą realizowane. przy płatności przelewem bankowym, po otrzymaniu przelewu na rachunek bankowy Cukiernia Kinga, 15-054 Białystok ul. Mieszka I-14/1a, PKO BP 31 1020 1332 0000 1102 0029 6020, w terminie wskazanym przez Zamawiającego.
 2. Realizacja zlecenia „na specjalne życzenie i SŁODKA POCZTA” następuje po wcześniejszym, telefonicznym lub emaliowym uzgodnieniu wszelkich szczegółów z Zamawiającym.
 3. Wszystkie torty i ciasteczka przygotowywane są ręcznie, dlatego dekoracje mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciach.

D. TERMINY DORĘCZENIA ZAMÓWIENIA

 1. Bezpośrednia dostawa
  • Zamówienia potwierdzone do godz. 16 będą realizowane na drugi dzień roboczy (np. zamówienie potwierdzone w poniedziałek do 16, realizacja w wtorek). Dostawa bezpośrednia jest realizowana w dni robocze (chyba że inaczej zostanie uzgodnione z Klientem), w godz. od 9 do 16 i soboty od 8 do 14. Zamówienie realizowane jest w dniu wskazanym w przesłanym do Cukierni zamówieniu wyżej podanych godzinach.
 2. Odbiór osobisty
  • Zamówienia potwierdzone do godz. 16 będą realizowane na drugi dzień roboczy (np. zamówienie potwierdzone w poniedziałek do 16, realizacja w wtorek). następować na 2-4 dzień po potwierdzeniu zamówienia w zależności od formy wysyłki oraz wysyłanego produktu.
 3. Zamawiający może podać preferowany dzień dostawy. Termin ten wymaga potwierdzenia przez Cukiernię KINGA jego realności.

E. KOSZTY DOSTAWY i OBSZAR DOSTAWY

 1. Zakupy za kwotę do 150 zł- koszt dostawy 20 zł na terenie Białegostoku ,doliczany do wartości zamówienia towarów, produktów lub usług.
 2. Zakupy powyżej 150 zł dostawa GRATIS od poniedziałku do piątku na terenie Białegostoku.
 3. Zakupy poniżej 50 zł jedynie odbiór osobisty. Przy odbiorze osobistym sam decydujesz kiedy odbierasz swoje słodkie zamówienie.
 4. Inne formy, godziny oraz dodatkowe usługi dostarczenia przesyłki możliwe są po indywidualnym ustaleniu z Zamawiającym.

G. REKLAMACJE

 1. Reklamacje przyjmowane są wyłącznie osobiście w Cukierni KINGA Cukiernia Kinga Białystok ul. Mieszka I-14/1 po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie, na podstawie dowodu zakupu i dostarczeniu reklamowanego towaru.
 2. Reklamacje produktów spożywczych krótkotrwałych możliwe są jedynie w dniu ich zakupu.

Polityka prywatności